Amasya Chat Sitesi

Amasya Chat Odaları ve Kaliteli Sohbet Sitesi

Amasya Chat sitesi; siz değerli Amasyalıların sohbet etmesi için özel olarak hazırlanmış tamamen bedava bir hizmet sunan sitedir. Amasya chat odalarımızda, ilimize bağlı Merzifon, Suluova, Taşova, Göynücek ilçelerinden katılanlar ile, diğer çevre illerden katılan kullanıcılarımızla rahatlıkla muhabbet edebilirsiniz. Oyun kanallarımızda şahane vakit geçirebilir, radyo kanalımızda ise Türkiye’nin en ünlü dj’leri eşliğinde enfes müzik ziyafetine doyabilirsiniz.

yazi arasi
sohbet yazi arasi

Amasya Chat ve Mirc Sicript Programı

Sırf Amasyalı hemşehrilerimiz için tasarladığımız kaliteli Mirc Sicript programımızı indirmek suretiyle masa üstü ve laptop bilgisayarlarınızdan rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Bu program hızlı bir şekilde chat sitemize bağlanmanıza olanak vermektedir. Bütün virüs programları tarafından taranmış, son derece güvenlidir. Bu kaliteli programda emeği geçen Linux ve Mars kardeşimi de buradan tebrik ediyorum.

Mobil Sohbet ve Chat Deneyimi

Mobil sohbet alanında adeta çığır açan Starsohbet sitemiz; sizlerin görüş, eleştiri ve tavsiyeleri neticesinde her geçen gün kendisini yenilemektedir. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bay/bayanlarla tanışmanıza, hatta hayat arkadaşınızı bulmanıza vesile olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Amasya Chat sitemize komşu illerden (Samsun, Çorum, Yozgat, Kastamonu, Tokat, Sivas) oldukça katılım vardır.

Amasya İlimizi Tanıyalım

Amasya; Orta Karadeniz üzerinde yer alan şirin bir kentimizdir. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır. İsmini geçmişte bu şehrimizde yaşayan Amazon kraliçesi Amasis’ten aldığı söylenmektedir. Ben de bir Amasyalı olarak mutlaka bu şehri ziyaret etmenizi, kalesini, müzesini, tarihi evlerini, Ferhat su kanalını, camilerini gezmenizi öneriyorum. Ayrıca Amasya Chat konulu makalemizin resmini yapan sevgili Fatma kardeşimize de sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.

Arkadaşlar; bu şehrimiz buram buram tarih kokar, etrafı dağlarla çevrili bu ilimizin içinden Yeşilırmak akar. Amasya halkı son derece misafirperver ve sıcaktır. Amasya’da konuşmalar arasında “Heri” kelimesi bolca kullanılır. (Nereye gidiyon heri, Yapma heri v.b. gibi) Amasya chat sitemiz son derece hızlı ve akıcı muhabbetlerin döndüğü bir sitedir.

Amasya Chat Odaları İle Sıla Özlemine Son Veriyoruz

Memleketinden uzak, vatan hasreti çeken Amasyalı dostlarım, dertlerinize derman olmak, sıla hasretinizi az da olsa gidermek için böyle bir siteyi açmayı uygun bulduk. Amasya ve çevre illere ithafen açtığımız bu sohbet sitesinde bir çok kişi kavi arkadaşlıklar ve dostluklar edinmiştir. Hatta bir çoklarının mutlu bir evlilik yapmasına vesile olduğumuz için mutlu ve heyecanlıyız. Ferhat ile Şirin’in acı dolu aşk hikayesine konu olan bu şehrimiz bir Amasyalı ve Amasya aşığı olarak bende ayrı bir yere sahiptir.

Sevgili kardeşim kim bilir belki sen de hayatının Ferhat’ını veya Şirin’ini Starsohbet odalarımızda bulabilirsin. Dostluk, kardeşlik, aşk, sevgi, özlem adına her şeyi bedava olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Sevgili ziyaretçilerimiz, şehir sohbet odaları çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. İl il dolaşarak Türkiye’nin her yerinde sohbet şubelerimizi faaliyete geçiriyoruz. Bu gün de sizlerin yoğun isteği ve teveccühü sayesinde Amasya Chat odalarını faaliyete geçirmemizin haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Bir başka makalede görüşmek üzere sağlıcakla kalın sevgili hemşehrilerim.

Bu Konuya Benzeyen Diğer Makaleler

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.