Aşk ve Chat

Aşk ve Chat, güzel ve çirkin, iyi ve kötü, doğru ve yanlış olguları insanlaşmaya başladığı günden bu güne kadar insan türünün bir gölgesi gibi ardı sıra onunla varola gelmiş olgulardır. Yere ve zamana göre, kişilere ve toplumlara göre sürekli renk değiştiren bu olgular insanlık tarihinde yer edinmiş olmalarına göre tartışmaya değer görünmektedirler. Ortak bir konu paydası olabileceğini düşünerek tüm katılımcı arkadaşlarımın değerlendirmelerine, engin düşünce ve eleştirilerine açıyorum. Ortaklaşabilecek miyiz? Kim bilir? Güzel,çirkin, iyi,kötü, doğru,yanlış, zıt ve birlikte var olan değer ve yargılardır.

Aşk ve Chat Sayasi

Değer yargı ilk bakışta öznel görünmektedirler. Kişiye göre değişen. Oysa gerçekte öyle midir? Kişiler bu değer ve yargılarını hazır bulmuyorlar mı? İnternet artık her evde her iş yerinde hatta her insanın cebinde dolaşmaktadır. Bu yüzden de insanlar anlık olarak ister haber okuyabilir ister günlük rutin işlerini takip edebilir ya da isterse Aşk ve chat sohbet sayfalarında gezinerek günün yorgunluğunu atabilir. Malumunuz üzerine günümüz dünyasında işler artık daha çok teknolojik aletlerle ve insanlar oturarak çalışmakta.

Ask ve chat
Aşk ve chat

Bu yüzden de insanlar belirli bir zamandan sonra içinde bulunduğu durumdan sıkılmaya başlar. Bir memur misali artık iş hayatı onun için sıradanlaşır ve stres olmaya başlar. İşte sohbet ya da chat kanallarında insanlar maruz kaldıkları bu stresten kurtulma adına zaman geçirmektedirler. StarSohbet chat sayfası olarak bizde insanların gülüp eğleneceği güzelce sohbet ya da muhabbet edeceği bir chat sayfası oluşturduk. Sizlerde StarSohbet chat sayfasına gelerek bizimle tanışabilir ve günün bütün stresini ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.