Balıkesir Sohbet Odaları

Balıkesir Sohbet Chat Odaları

Balıkesir Sohbet odaları ekibi olarak samimi sohbetlerin yapıldığı, sıcak bir sohbet ortamı hazırladık. Balıkesir mobil chat odaları sayesinde sohbetin en koyu halini yaşayacaksınız. Farklı kültür ve coğrafyadan gelen insanlarla seviyeli sohbetlerin tadına varacaksınız. Ayrıca Balıkesir ilimizin ilçelerinden gelen kullanıcılar da aynı odada toplanmış vaziyette. Güzel İlimizin ilçelerini de yeri gelmişken sayalım.

Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk’ tur.

Coğrafyası: Balıkesir Anadolu’nun kuzeybatısındadır. Büyük bir kısmı Marmara diğer kısmı Ege Bölgesinde bulunur. Güneyinde Manisa ve İzmir, batısında Ege Denizi ve Çanakkale, doğusunda Kütahya ve Bursa İlleri vardır. Kuzeyi Marmara Denizi ile çevrilidir. Balıkesir’ de yüksekliği 1800 metreyi geçmeyen dağlarla, meyilli ovalar, alçak tepeler göze çarpar.

İklimi: Yörede, genelde Akdeniz İklimi hüküm sürmekte ise de bu iklim karakteristiğine daha fazla Ege kıyılarında rastlanmaktadır. İç kısımlarda kara iklimi hâkimdir.

Balıkesir Sohbet Ortamı

Balıkesir sohbet ortamı tüm Ege ve Marmara bölgesinden gelen yüzlerce insana ev sahipliği yapmaktadır. Diğer illerden gelen bayan/baylar ile samimi ve sıcak dostlukları yaşayabilirsiniz. Kaliteli Chat hizmeti denilince Türkiye’de öncü kuruluşunuz olan Starsohbet.net sitesi bayrağı hep bir adım önde taşımaktadır.

Balikesir sohbet odalari
Balıkesir sohbet odaları

Tarihçesi: Balıkesir ve çevresinin tarih öncesi MÖ.3200’lü yıllardan günümüze kadar yerleşim gördüğü anlaşılmaktadır. MÖ 2000′ li yıllarda Balkanlar üzerinden gelen Pelasgların koloniler kurdukları görülür. Balıkesir Frig, Lidya, Pers, Makedonya, Bergama Krallığı, Roma ve Bizans zamanlarını yaşamıştır. Balıkesir Chat sohbet kaliteli nezih sohbet mekânıdır.

1071 Malazgirt Savaşı’ndan sonra Selçuklu Beylerinden Kalem Şah Beyin oğlu Karesi Bey, Karesi Beyliğini kurarak Balıkesir’ i merkez yaptı yalnız Osmanlı egemenliğini kabul etti. Balıkesir 1923 yılında vilayet oldu. İlin Karesi olan ismi 1926 yılında Balıkesir olarak değiştirildi.

Seviyeli Balıkesir Sohbet Chat Sitesi

Seviyeli bir sohbet ortamı arayarak sitemize gelen tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum. Başta Balıkesir sohbet odası olmak üzere tüm odalarımız birbirinden nezih ve ferahtır. Erkek, kadın, yaşlı, genç bütün kafana yatan herkesle muhabbet edebilirsin. Ayrıca diğer şehir sohbet odalarımıza da göz gezdire bilirsin.

Ne Yenir: Höşmerim tatlısı ve Susurluk ayranı meşhurdur.

Ne Alınır: İlin höşmerim tatlısı, kolonyaları, Yağcı Bedir halısı alışverişte alınması tavsiye edilen özgün ürünlerdir.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.