Çanakkale Chat Ortamı

Çanakkale Chat Ortamı ve Sohbet Odaları

Çanakkale Chat ortamı siz sohbet sever kardeşlerimizin kullanımına açılmıştır. Çanakkale chat odaları olarak üyelerimizin en iyi şekilde sohbet etmesini temin etmek için mücadelemiz sürmektedir. Çanakkale çevresindeki bekar erkek ve kadınlarla online ücretsiz ve mobil sohbet yap. Çevrendeki insanları keşfet, belki aynı mahalleden veya sokaktasın ama birbirinizden habersiz Starsohbet.Net sohbet odalarına giriyorsunuz.

Sohbet odalarını bir havuza benzetebiliriz, aynı amaç veya farklı amaç için gelen kullanıcıların ortak olarak buluştuğu bir alan olarak adlandırabiliriz. Google sayfaları üzerinden; Çanakkale Chat, Çanakkale Sohbet, Çanakkale Kızlarla Sohbet, Çanakkale Kadınlarla Sohbet aramaları ile sitemize gelen tüm Çanakkale’li dostlarımıza saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Sitemiz tamamen elinizdeki mobil telefonlara uygun alt yapıya sahiptir. Yine söylüyorum Sohbet odaları tamamen ücretsizdir.

Çanakkale Chat Ortamı Olarak Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Anıyoruz

Çanakkale ilimizde bu vatan için canlarını kaybetmiş, binlerce yiğidimizi de tekrar rahmet ve minnetle anıyorum. Onlar olmasaydı belki şimdi bizler böyle oturduğumuz yerden her türlü rahat içerisinde chat sohbet yapamaz, sunulan imkanlardan faydalanamaz, Çanakkale Chat Ortamı diye bir kavram asla olamazdı.

Çanakkale chat ortami
Çanakkale chat ortamı

Binlerce kez onlardan ALLAH (C.C.) razı olsun. Sene 1915 yılından bahsediyoruz, ülke bir çok savaşa girmiş çıkmış, maddi imkansızlıklar, silah ve cephane yetersizliği, yani kısaca yokluk var. Fakat şu an bizlerde olmayan yüce bir ruha sahip o insanlar. Bütün olumsuzluklara rağmen o yüksek ruh ve inanç sayesinde Çanakkale boğazından düşmana geçit vermediler. Şimdiki gibi yüksek teknoloji veya teknolojinin “T”si bile yok, haberleşme sadece ulaklarla, atlı habercilerle sağlanıyor, veya telgraf ile sağlanıyordu.

O zaman en önemli ve duygu yoğunluğunun yüksek olduğu haberleşme aracı mektup. Uzun mektuplar, mum ışığında yazılan gül kokulu, mum kokulu mektuplar. Evladın anneye, cephedeki yiğidin eşine yazdığı mektuplar. İyiyiz bizleri merak etme gibi son derece asil sözler. Sonra hasretler özlemler eski fotoğraflara bakılarak gideriliyordu. 1915 yılından günümüze gelecek olursak, karşılaştığımız manzara şu, Çanakkale savaşının üzerinden geçen 105 yılın ardından, o yüksek ve yüce ruh, heyecan, iman kalmamış. Nesil gittikçe yozlaşmış, yırtık pantolonlu, küpeli, hippi, züppe kılıklı gençler ve insanlar türemiş. Anaya babaya saygı ve itaat kalmamış. Hırsızlar ve dolandırıcılar itibar görür hale gelmiş, din adamları ve alimleri itilip kakılmış. Herkesin elinde kocaman telefonlar, kimsenin birbirine saygısı, sevgisi, tahammülü kalmamış.

Çarpıcı Konu Başlıkları

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir