Canlı Sohbetler

Canlı Sohbetler ve Sohbet Odalarının Durumu

Canlı sohbetler sesli görüntülü sohbet ile her zaman bir sohbet ortamının en belirgin özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sohbetler ne kadar canlı ve heyecanlı olursa, ortama katılan kişiler de bundan büyük bir haz duyarlar. Uyuşuk ve sessiz tiplerin katıldığı sohbet ortamlarında kimse kalmak istemez, çünkü hareket olmayan yerde insanlar sıkılır ve başka sohbet mecraları aramaya başlarlar. Starsohbet.Net sohbet odalarımız bu yüzden belirgin olarak diğer sohbet sitelerinin arasında bir ay gibi parlamaktadır.

24 Saat Canlı Sohbetler Süren Odalarımıza Hoş Geldiniz

24 saat esasına göre canlı ve heyecanlı sohbetler yapılmaktadır. Sohbet odalarımıza katılan tutkulu bayan/baylar bıkmadan, usanmadan en koyu sohbetlerini yapmaktadırlar. Dinleyenlerin ve izleyenlerin şaşkınlıklarını gizleyemediği canlı sohbet odalarımızda sen de yerini almak istemez misin? Bir çok sohbet sitesine girer çıkarız, çoğunda sağ tarafa nicklerini park etmiş kişilere rastlarız.

Canli sohbetler
Canlı sohbetler

Siz yazana kadar öküzün trene baktığı gibi bakarlar, siz yazmaya başlayınca da çamurda pusuya yatmış bir timsah edasıyla yazılarınızı baltalamaya, size muhalefet etmeye başlarlar. Çünkü bunlar canlı sohbet için oraya gelmemiştir. Bunların amacı sohbet akışını kesintiye uğratmak, baltalamak ve insanları oradan kaçırmaktır. Starsohbet.Net ekibi olarak bizler bu “Timsah” dediğimiz kullanıcı kitlesine fazla yüz vermiyoruz, sessiz takılan ve ortalığı karıştırmak, Trollemek olan bu tipleri usulüne uygun şekilde odalardan uzaklaştırıyoruz.

Sohbet odalarında bu tür şahıslar anlayışla karşılanmaz, çünkü sohbet odalarının amacı insanların birbiriyle iletişimi, etkileşimi, ortak konularda buluşması, farklı renkleri tartışması amacıyla kurulmuştur. Güzel kardeşim madem sohbet etmeyeceksin, ortama girmeyeceksin, kukumav kuşu gibi nickini park edip orada öyle bakacaksın ne işin var sohbet sitesinde? Git bir parkta otur kafanı dinle, kimseyle de diyaloga girme. Yani demem o ki insanoğlu son derece anlaşılmaz bir varlık olduğu gerçeğini her fırsatta bizlere hissettiriyor.

Yeni bir uygulama olarak google şirketi geçenlerde hangouts uygulamasını piyasaya çıkardı, aynı anda birden fazla kişi email hesaplarında oturum açarak toplu halde canlı ve sesli olarak görüşebiliyorlar. Bu canlı sohbet tarzının tek farkı görüşmenin sesli görüntülü sohbet şekilde yapılabilmesidir.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir