Chat Sohbet Ve Muhabbet

Chat sohbet ve muhabbet, Platon’a göre güzellik bir ideadır ve ideal olduğu için de zaman ve mekan dışı mutlak varlıktır. Böyle bir güzelliğe Platon “kendiliğinden güzel” adını verir. Platon için yaşadığımız varlık alanı eksik ve kusurludur. İdea dünyasına ait olan güzellik, sanat eserinde bir görüntü kazanır. Sanat, güzellik ideasından ne kadar pay alırsa o kadar güzel olur. Aristoteles’e göre güzellik bir ahenk, orantı ve düzendir. Bu nedenle orantıdan yoksun olan hiçbir şey güzel olamaz. Buradan anlaşılacağı gibi Aristoteles güzelliği matematik olarak açıklamıştır. İnternet insanlar için artık lüks bir yaşam olmaktan çıkıp neredeyse insanlar için zorunlu bir ihtiyaç olmuştur.

Sohbet Ve Muhabbet

Artık insanlar internet sayesinde dünyada olup bitenlerden haberdar olmakta ve dünya gündemi takip etmektedir. Biz bu yazımızda daha çok internetin sohbet ,chat v.b. sunucular üzerindeki işlevine değineceğiz.

Chat sohbet ve muhabbet
Chat sohbet ve muhabbet

Bilindiği gibi internetin olduğu yerlerde insanlar dünya gündeminden bağımsız olarak stres atmak amaçlı olarak sohbet sitelerine chat sitelerine girerek oralarda değişik amaçlarla bulunmaktadırlar. StarSohbet sohbet olarak bizde chat sayfamızı hizmete açtık sanalda sohbet etmek muhabbet etmek isteyenleri bir çatı altında toplamak amacıyla yola koyulduk. Bu yolda chat sohbet muhabbet terimleri üzerinde insanları bir şeyleri paylaşmak adına kazanmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir