Chat Yapmak İstiyorum

Chat Yapmak İstiyorum Diyorsan Doğru Adrestesin

Bu günlerde google arama motoruna sıklıkla yazılarak arama yapılan kelimelerin başında chat yapmak istiyorum geliyor. Evde canı sıkılan, eşiyle ve komşuları ile kavga eden, kafasında türlü dertleri olan, evlenemeyenlerin, evde kalanların, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kısıtlanmış grubun sığındığı bir kelime haline geldi chat yapmak istiyorum.

Peki güzel kardeşim chat yapmak istiyorsun da daha önce bu konuda bir tecrüben var mı? Nasıl chat yapılır veya chat nedir? bu konuda seni biraz aydınlatayım. Chat yapmaya bu kadar istekli isen mutlaka starsohbet.net sitemize gelerek sohbet odaları içinde sevgili Linux ve Mars kardeşimden bir hizmet içi kurs alman lazım. Çünkü yıllardır chat aleminin duayenleri haline gelmiş bu fenomen isimler sana mutlaka chat yapmayı öğreteceklerdir.

Sohbet Etmek İstiyorum Ama Kuralları Bilmiyorum?

Chat yapmanın usul ve esasları nelerdir, kimlerle chat yapılır veya kimlerle yapılmaz. Chat yaparken nelere dikkat edilir, bu gibi püf noktaları öğrendikten sonra usta bir chatci olmaman için hiç bir neden bulunmamaktadır. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim chat yapmanın en kolay adresi starsohbet.net odalarıdır. Dünyanın ve Türkiye’nin ilk chaterleri ilk olarak bizim sitemizde kurs aldıktan sonra gerçek bir sohbet ehli olmuşlardır diyebiliriz. Çünkü en eski ve köklü bir kuruluş olarak bu konuda marka bir isim haline geldik. Bir çok ünlü ve tanınmış kişi star sohbet odaları sayesinde kendisini geliştirerek dış dünyaya açılmışlardır.

Chat yapmak istiyorum
Chat yapmak istiyorum

Chat aslında İngilizce bir kelimedir, dilimize çevrildiğinde sohbet olarak karşılık bulur. Fakat sohbet kelimesinin ingilizce tam bir açıklaması bulunmamaktadır. Çünkü sohbet biz Türk insanına mahsus bir kelimedir. Gel iki lefin belini kıralım, bir sohbetini alayım, koyu bir sohbet ortamı gibi kelimelerin başka dillerde pek tercümesi olamaz. Çünkü Türk dili zengin diller arasındadır.

Gündelik hayatta kullandığımız kelimelerin bir çoğunun İngilizce karşılığını bulamazsınız. Chat kelimesini süsleyip püsleyip google kulvarlarında aranan bir kelime haline gelmesini sağlayan yine bizim sohbet sitesi sahipleridir. Günlük hayatta kullandığımız kelimelerle sanal internet ortamlarında kullandığımız kelimeler arasında bazen korkunç uçurumlar vardır. Örneğin annenize “Ben Bugün Chat Yapmak İstiyorum” veya “Babacığım Sana Random Mesaj Attım” gibi kelimeler söylerseniz. Okkalı bir şamar yememeniz işten bile değildir. Bu yüzden internet dili ile günlük konuştuğumuz dili lütfen birbirine karıştırmayalım.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir