Duygusal Sohbet

Duygusal sohbet kendi tarih felsefesine uygun olarak kendi zamanını ve germen dünyasını tinin son ereğine vardığı çağ olarak görmekle, buna göre tarihinde sanatında sonunun geldiğini söyleyecekti; öyle de söyledi. Buna, onun çömezleri felsefenin Hegel’le bittiğini de ekledi.

Tarihin ve felsefenin bittiği savı bir yana bizi burada asıl ilgilendiren sanatın sonu sözünden Hecel in neyi anladığı ve bunu nasıl gerekçelendirdiğidir. Bazı anlar vardır ki insan sadece kendisi ile baş başa kalmak ister. Bütün insanlardan bütün yüzlerden uzak tenha bir yerde seyre dalmak ve düşünmek ister. Bazende durmadan sohbet etmek ister konuşmak ister etrafına neşe katmak mutluluk dağıtmak ister.
Bizlerde sürekli olarak ikincisini yapmaya çalışıyoruz.

Duygusal Sohbet StarSohbet

Her ne kadar her zaman durum öyle olmasa da. İnsan paylaştıkça insan olur dedik evet mutluluğunu paylaş sende mutlu ol. Fakat insanlar daha çok bencil davranarak sadece kendilerini düşünmektedirler. Sanal alemde yapılan sohbetler de genellikle bu yöndedir.

Duygusal sohbet
Duygusal sohbet

Sohbet sitelerinde insanlar birbiri ile sohbet etmek ve bazı şeyleri paylaşıp arkadaş olmak isterken bazıları ise hemen işi partner boyutuna getirerek duygusal olarak yaklaşma çalışmaktadır. bu durum çok yanlış. Çünkü Sohbet odalarına evli olupta naif duygularla gelen insanlarda vardır. Ama bu durum sohbet sunucularında pekte hoş karşılanmamaktadır.Ama şu da bir gerçektir her nerede olursa olsun insan sohbet ettiği kadardır. Bundan dolayı bizde StarSohbet olarak sohbet odaları elimizden geldiği kadar daha samimi daha dürüst bir şekilde sohbet etmeye elverişli yapmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim adresimiz duygusal sohbetin olduğu tek odadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.