Erzincan Sohbet Odaları

87 / 100

Erzincan Sohbet Odaları ve Chat Keyfi

Erzincan Sohbet Odaları Starsohbet.net sitemiz tarafından büyük bir şölen ve gösteri ile hizmete başladı. Maksadımız tüm Erzincanlı hemşehrilerimize nezih ve ferah bir sohbet ortamı hazırlamaktı. Bunda bir nebze de olsa başarılı olduğumuza inanıyorum. Erzincan halkına hizmet etmek bizim için bir onur vesilesidir. Şehir sohbet odaları kapsamında bu gün Erzincan chat odalarını açmak bizlere nasip oldu. Erzincan sohbet odalarımız diğer sohbet odaları gibi tüm akıllı cihazlara son derece uygun bir alt yapıyla hazırlanmıştır.

yazi arasi
sohbet yazi arasi

Erzincan Sohbet Odaları Mobil ChatKeyfi

Zaten sitemize gelen kullanıcılarımızın çoğunluğu cep telefonları ile bağlanmaktadır. Starsohbet.net sitemizin bu kadar tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de toplumun her kesimine hitap etmesi, insanlar arasında ırk, dil, din, mezhep ayrılığı yapmaması. Kişiyi yaşadığı coğrafya ve şartlara göre yargılamamasıdır. Bazı sohbet sitelerinde insanların dili yüzünden azarlandığını ve hatta sohbet odalarından atıldığını görüyor ve üzülüyoruz. Bırakın kardeşim kim hangi dili, neyi konuşacaksa konuşsun, insanları kendi kafanızdaki dar kalıplara hapsedip yargılamaya çalışmayın.

Erzincan Halkının Özellikleri

Erzincan halkı son derece sıcak ve dost canlısıdır, misafirperverdir. Doğu illerimiz arasında en sevdiğim illerin başında Erzincan ili gelmektedir.  90’lı yılların başlarında ve 2009-2010 yıllarında görev icabı Erzincan merkez ve İliç ilçesinde bulunmuştum. Bu ilimizde çok sıcak ve samimi dostluklar kurdum, çok güzel anı ve düşüncelerle buradan ayrıldım. Sizlerin de Erzincan ilimizi mutlaka görmenizi gezmenizi isterim. Çok şirin bir kenttir, evler en fazla 3 kattan oluşmaktadır.

Malum deprem bölgesi olduğu için çok katlı evlere müsaade edilmemektedir. Sevgili Erzincanlı hemşehrilerimiz her türlü övgü ve saygıya layık olduğu gibi, seviyeli bir sohbet ortamında chat yapmaya da layıktır. Bu yüzden değerli dostlarımızın tavsiyesi üzerine Erzincan Chat Sitelerini faaliyete geçirdik. Amacımız tüm Erzincanlı dostlarımızı aynı sohbet odasında buluşturmak. Ayrıca farklı il ve Dünyanın çeşitli illerinde yaşayan tüm Erzincanlıları da ortak bir havuzda bir araya getirmeyi hedefledik.

Erzincan İlimiz Ülkemizin doğu kesiminde yer almaktadır. Erzurum, Sivas, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Bayburt İlleri ile komşudur. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları oldukça soğuk ve yağışlı geçmektedir. Erzincan ilimizin tulum peyniri, balı ve üzümü pek meşhurdur.

 

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir