Erzurum Sohbet Odaları

87 / 100

Erzurum Sohbet Chat Odaları

Erzurum Sohbet Odaları sevgili dadaş kardeşlerimizin istek ve ricası neticesinde açtığımız, Doğu İllerinin en büyük şehir sohbet odalarından bir tanesidir. Şehir sohbet odalarından sorumlu proje ekibimiz tarafından Edirneden Karsa kadar her şehirde bir sohbet şubesi açılması yönünde hızlı adımlar atılmaktadır. Bu yılın sonuna kadar sohbet şubesi açılmamış tek bir İlimiz kalmayacaktır. Erzurum sohbet odaları sayesinde hem merkezde ve merkez ilçelerde yaşayan vatandaşlarımız, hem de ülkemizin değişik şehirlerinde yaşayan Erzurumlu hemşehrilerimiz rahat ve konforlu bir sohbetin keyfini doyasıya yaşayacaklardır. Çünkü Erzurum halkına hizmet bizler için bir onur vesilesidir.

Erzurum Sohbet Odaları ve Arkadaşlık

Erzurum ve çevresinden kendine uygun bayan/bay arayanların sıklıkla ziyaret ettiği Starsohbet.Net sitemiz en güzel dostluk ve aşkların yaşandığı bir site olmaya devam etmektedir. Kaliteli bir chat ortamında üstelik bedava bir sohbet ağı sizleri beklemektedir. Sakın starsohbet sitemizden başka sitelere gitmeyin, çünkü ücretsiz hizmet verdiğini iddia eden bir çok site sizden para istemektedir. Geçenlerde böyle bir şey başımıza geldik ismi lazım değil siteye girdik, sorduk dedik ücretsiz mi? dediler he ücretsiz. Yaklaşık 45 dakika muhabbet ettik sonra benden 60 TL istediler. Hayırdır dedim hani sohbetler ücretsizdi? Dediler abi ayak bastı parası. Yahu dedim kardeşim Cezaevine mi düştük haberimiz yok saçmalamayın ne ayak parası vs. parayı vermedik ama bir ton muhabbet yaşadık.

yazi arasi
sohbet yazi arasi

Erzurum Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz

Starsohbet.Net Erzurum chat odalarında hiç bir ücret ödemeden her şeyi bulacaksınız. Burada aşk, sevgi, dostluk, arkadaşlık, kan, irin, gözyaşı hepsi burada diyebilirim. Eğlence ve müziği saymıyorum bile çünkü bunların bir sınırı yok. Sabahın ilk ışıklarına kadar müthiş bir muhabbet sohbet ortamı sizleri beklemektedir. Sevgili Dadaş kardeşlerim sohbet odalarımıza buyrun gelin, şehrimizin sorunları hakkında enine boyuna konuşalım.

Erzurum konum ve coğrafya olarak Doğu Anadolu Bölgemizde yer alan kilit illerimizden birisidir diyebiliriz. Her ne kadar çevre illerden (Bingöl, Muş, Erzincan, Kars, Tunceli) şehre yoğun bir göç olsa da Erzurum kendi özünü ve kültürünü kaybetmeden hala dimdik ayakta durmaktadır. Türkiye’nin gelenek, görenek ve inançlarına bağlılık açısından en fanatik ilimizdir diyebiliriz.

Erzurum insanımızın kendine has bir şivesi vardır, Ekmeğe lavaş, erkeğe dadaş derler. Halk arasında kullanılan bazı sözcükleri şöyle sıralayabiliriz;  “Gız gurban olim, Nediysiizz, Galk Gedek, Can, Gelirem, Gidirem, nerdesin, naapisen baba, can gurban, ögünde ölim, yaniram, donuram, gıgirik, Kendine möhkem bağ, başığa toprak töküle, gadan alam, seni eyle sevirem eyle seviremki, neydiysin gardaaş, neydem gardaş”

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Erzurum Sohbet Odaları” için 2 yorum

 • 20 Mayıs 2020 tarihinde, saat 21:28
  Permalink

  Dadas i da unutmamjssiniz kraL adammisinz bir dadas li olarak emeginize saglik diyorumm
  Erzurum odalarinda guzel vakit geciriyoruz sohbetin tek adresi oldu benim icin chat yapmak icin ideaL adres burasi tekrardan tsk ederimm. Saygilar

  Yanıtla
  • 20 Mayıs 2020 tarihinde, saat 21:30
   Permalink

   Teşekkürler dadaşlı hemşerim, tüm Erzurumluları burada görmek çok güzel

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir