Gizlilik politikası

StarSohbet Sohbet Sunucularina Hosgeldiniz .

Aşağıdaki “Gizlilik Politikasi”, StarSohbet Sohbet Odalari’nin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

StarSohbet Sohbet Odalari Web sitesine giren ya da sitedeki kayit forumlarini dolduran her kullanıcı “Telif Hakkı Bilgisi”, “Gizlilik Politikasi” ve “Kullanım Şartları”nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
Gizlilik Politikası

1. StarSohbet Sohbet Odalari Hizmetleri kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

2. StarSohbet Sohbet Odaları kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde,

b.) StarSohbet Sohbet Odalarinin mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla,

c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde.

3. StarSohbet Sohbet Odalarinda kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu “Gizlilik Sözleşmesi” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. StarSohbet Sohbet Odalari bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

4. StarSohbet Sohbet Odalari tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. StarSohbet Sohbet Odalari , ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır.

5. Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. StarSohbet Sohbet Odalari bu “Gizlilik Politikasi” ve “Sohbet Kurallari”na uymadığınız takdirde hesabınızı silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

6. IP adresiniz Web Sitesinin ve serverlarımızın sürekli çalışır halde bulundurulması, yönetilmesi ve sorunların çözülmesi amacıyla kullanılmaktadır. Size ait IP adresi sizin tanımlanmanızda kullanılmaktadır.

7. StarSohbet Sohbet Odalari diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerini bularak okumanız önerilir.

8. StarSohbet Sohbet Odalari bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Güvencesi” nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Kisisel Bilgileriniz Koruma Altinda .

StarSohbet olarak, kullanicilarimizin özel hayatlarının gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle kullanicilarimizin kişisel verilerinin kullanılmasında, kullanicilarimizin temel hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

NOT : TC Kurallarina uygun sartlarda StarSohbet Sohbet odalari Aktif haldedir.