Hakkımızda

2019 yılı Ocak ayında acılan Sohbet site siyiz. Güvenli sistemimizle yani yazılı Sohbet imkanı sağlar ve kullanıcıların birbirleri ile anlık mesajlaşmasını sağlarız. İnternet üzerinde yeni kişileri tanımayı ve arkadaş bulmayı seven insanlar için fırsat sunarız. Türkiye için öncelik tanıyan starsohbet.net bir Sohbet sunucusudur. Kolay kullanılabilir Sohbet girişi ile site ziyaretçilerini ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz bir çok oda içine alır diğer kullanıcılar ile buluşmasına aracılık ederiz. Ücretli bir Sohbet sitesi değiliz. Ve her zaman ücretsiz kalacak, bedava Sohbet fırsatı sunacağız.

Kullanicilarimizin , güncel konullardan haberdar olmasi icin acmis oldugumuz StarSohbet Resmi Blog sayfasini sizlere sunmaktayiz. Hergün paylasilmakda olan güncel Sohbet haberleri ve genel olarak yapilan tüm haber ve , tanitim yazilarina blog.starsohbet.net sayfamizdan ulasmaniz artik cok kolay.

Çok kişi ile iletişim kurabilmeniz toplu bir Sohbet yapma şansınız vardır. Bunu sosyal bir alan oluşturmak için gerekli görürüz. İki kişi arasında olan özel konuşmalar yapabilir baş başa konuşma başlatabilirsiniz. Çevrim içi olmanız yani oda içinde bulunmanız şarttır. Çevrim içi olmayan bir kullanıcı için daha sonra okuması gereken bir mesaj bırakamazsınız.

Ancak kendinize ait dilediğiniz kadar chat odası açabilir istediğiniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Genel odalar blog.starsohbet.net kontrolü altındadır. Sohbet yapan kullanıcıların istek ve talepleri için iletisim formunu kullanarak fikirlerini ilete bilirsiniz. Kaliteli bir Sohbet sitesi olduğumuzu düşünüyor iseniz lütfen sitemizi tekrar ziyaret edin.