Kizlarla Sohbet

81 / 100 SEO Puanı

Kızlarla Sohbet ve Chat Odaları

Kizlarla sohbet ortamı sizler için hazırlandı ve faaliyete girdi. Tazı tut tavşan kaç önermesi yazmaya çalışacağım yazı için adete biçilmiş kaftan mahiyetinde olacaktır. İster günlük yaşamda olsun ister sanal alemde olsun. Genellikle kızlar kaçar erkekler kovalar. Yani erkek burda tazı kızlar ise tavşan oluyorlar. Ne hikmetse özellikle sanal sohbet sitelerinde ve chat aleminde bu durum çokça karşımıza çıkmaktadır.

Bir bayanla bir kızla tanışmak, arkadaş olmak için erkekler neredeyse birbirleri ile kavga edeceklerdir. İşin acıklı ve güldürücü tarafı ise bunu yapan erkekler karşılarında nasıl bir kız var güzel mi çirkin mi kör mü topal mı demeden nefes alsın yeter mantığıyla hareketle ederek uçkurlarının peşine düşmektedirler. Durum böyle olunca karşıdaki bayan sözde bu ilgiden rahatsız olduğunu belli eden tepkiler vererek sapıkça davranan o erkekleri kovmaya ya da onlara hakaret etmeye başlar.

Sanal Odalarda Kizlarla Sohbet

Düşünsenize günlük yaşamda yüzüne bakılmayan bir bayanın sanaldakı popülerliğine. Bir çirkin ya da kötü vs olan bir kız sanaldaki yalancı dünyada erkeklerin gözbebeği konumuna gelir. Bunu durum verdiği keyif ve murluluk herhalde başka hiçbir şeyle anlatılamaz bu bayanlar için. Yani işin özü kızlar erkekleri iteklemiş gibi gözükerek bir yandan da bu ilgiden başları dönmektedir. Buda sanal alemin verdiği bir illüzyondur. Sanalda kızlarla sohbet etmek niyetinde olan erkekler bu durumun farkında olsalar yokluk içinde oldukları için hayvansal iç güdülerine engel olamamaktadırlar. Kızlarla sohbet olsun erkekler sohbet olsun her ne olursa olsun insan ne ararsa karşısına o çıkacaktır. Aradınığınızı bulmanız dileğiyle.

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir