Kolay Sohbet Odaları

Kolay Sohbet Odaları ve Chat

Kolay sohbet Odaları sayesinde insanları yakından tanır, onlara da kendimizi tanıtmış oluruz. Bir çok insana göre sohbet etmek bir sanattır, bir beceridir. Fakat her insan bu konuda verimli değildir, aynı becerilere sahip değildir. Çevrenizde mutlaka rastlamışsınızdır, iki lafı bir araya getiremeyip eveleyip geveleyen tipleri.  Sohbet konularına adapte olamama, karşıdaki insanla sağlıklı bir şekilde irtibat kuramamanın altında çok çeşitli sebepler vardır. Sürekli şunu yapma, bunu yapma, dökersin, kırarsın şeklinde önlerine set çekilen çocuklar öz güven eksikliği ile büyüyerek bu günün yetişkinleri oluyorlar.

Kolay Sohbet Odaları Sizlere Kolay Sohbet Etmeyi Mutlaka Öğretir

İşte o çocukluk döneminde ebeveynleri tarafından öz güvenlerine balta vurulması nedeniyle kolay sohbet edemiyorlar. Acaba bir hata yapar mıyım, acaba şunu dersem tepki alır mıyım gibi düşüncelerden bir türlü kurtulamıyorlar. Kolay sohbet odaları sayesinde yaklaşık on seansta sizi bu dert ve sıkıntılardan kurtaracak terapi sohbetleri yapıyoruz. Çünkü birbirini görmeyen insanların yaptıkları random sohbetler sayesinde kendinize güveniniz yavaş yavaş yerine gelecektir.

yazi arasi
Kolay Sohbet Etmek istiyorsan yukarıdaki resme hemen tıkla en kolay muhabbetleri anında yaşa

Kolay Sohbet Etmenin Yolları Nelerdir

Kolay bir sohbet yapmanın yolu, sohbet odasında bulunan tüm kullanıcıların dikkatini celbeden konulardan olmalıdır. Sohbet odasında bazı tipler vardır tek gayesi kendi düşüncesini karşıdakilere kabul ettirmek yahut kendi ilgilendiği konulardan bahseden insanlarla muhabbet etmektir. Bu oldukça can sıkıcı bir durumdur. Çünkü sohbet odalarında sadece sen yoksun güzel kardeşim, karşılıklı konuşma ve sohbete katılım bu odalarda çok önemlidir. Starsohbet.Net sitesi kusura bakma bir tek senin eksenin etrafında dönmüyor. En kolay sohbet etmenin yolu çocukluk günlerinden dem vurmaktır. Çoğu insan için çocukluk günlerinden sohbet etmek eğlenceli gelebilir.

Kolay Sohbet Odaları İçerisinde Çocukluk Anılarından Bahsetmek

Fakat benim gibi çok kötü bir çocukluk geçirmiş bireyler için bu muhabbet can yakıcı ve sıkıcıdır. Benim hoşuma giden en kolay sohbet konusu yaptığım seyahatlerden bahsetmek ve bu konu hakkında karşı tarafın görüşlerini dinlemektir. Mesela geçen sene Fransa-Marsilya şehrine gidip 20 gün tatil yaptım. Oradaki izlenimlerimi, Fransız halkının özelliklerini, bizim Türk vatandaşının oralarda neler yaptığını her gittiğim yerde anlattım. Aslında bu tür sohbetleri açmamızdaki amaç karşıdaki insanı tanıma amacından başka bir şey değildir. Siz bir şeyler paylaştıkça, karşı tarafta illaki bir şeyler anlatacak, bu şekilde birbirinizi tanıma imkanı bulacaksınız.

Kolaylaştırın, Zorlaştırmayın

Sen istediğin kadar sohbet et, karşıdaki insan sohbete katkı sağlamıyor, koyunun kaval dinlemesi gibi dinliyorsa o kişiyi tanımanıza veya çözmenize imkan yoktur. İnsanlar konuştukça kendileri hakkında ipucu verirler. Ama hiç konuşmayan, ağzını bıçak açmayan bir insanı asla tanıyamaz ve çözemezsiniz. Kolay sohbet odaları olarak böyle bir konuyu gündeme getirmeyi uygun bulduk. Aslında sadece sohbet değil, hemen hemen her türlü konuyu kolaylaştırmak, zorlaştırmamak ve insanlara yardımcı olmak önemlidir. Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in de belirttiği gibi “Kolaylaştırınız, Zorlaştırmayınız”

 

 

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir