Mobil Kadin Sohbet

Kadin Mobil Sohbet

Günümüzde erkeklere nazaran kadınlar daha çok aldatılmaktadır. Aldatılan kadınlar da bir kere aldatıldığı zaman artık erkeklere karşı daha mesafeli olma yolunu seçerler. Çünkü artık erkek milletine güven duygusunu yitirmiş olur kadınlar. Bundan dolayı ellerinden geldiği kadarda erkeklerden soyutlanarak yalnız yaşamaya çalışırlar.

Durum her ne kadar böyle gözüksede aslında her insan daima karşı cinsin varlığını, sıcaklığına, sohbetine, muhabettine ihtiyaç duyar. Duyduğu içinde kendi hayatında bir eksiklik bir noksanlık sezer. Ama gel gör ki erkeklere olan güven duygusnu yitirdiği için kadin bir daha böyle bir riske girmek istememektedir. Ama içinde bulunduğu durumun kötü sonuçlarından kurtulmak içinde bir takım alternatifler aramaya çalışmaktadır.

Mobil Kadin Sohbet

Yukarda saydığımız durumdan kurtulmak için kadın ya erkeklere gönül eğlendirir ya da sanal sohbette kendisinden uzakta olan karşı cinsle bir bağ kurabilir. Çünkü arada mesafe olduğu için kadın erkekten gelen kötü hamle sayısı gerçek yaşama göre biraz daha aşağılara düşer. Bundan dolayı kadın sanal mobil sohbet dediğimiz odalara gerek bilgisayarından gerekirse mobil cihazından vb cihazlardan bu tür odalara girerek gerçek yaşamda kaybetmiş olduğu bir takım şeyleri elde etmeye çalışır. Şunuda söylemekte fayda bazı kadınlar sanal ile reel hayatı karıştırarak tıpkı reelde olduğu gibi sanalda da ileri düzeyde ilişki yaşama yolunu tercih edebiliyor ve bu doğrultuda hem sevinebilir hemde üzülebiliyor.

Kısaca özetlersek erkeklerden darbe yiyen çoğu kadın erkeklerden intikam alma adına ya da hayatında eksik kalan bir takım duyguları gidermek adına mobil sohbet odaları ya da Mobil sohbet odaları olarak adlandırılan mekanlarda gerek gönül eğlendirmek gerekse de ciddi arkadaşlıklar edinmek için başvurmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir