Mobil Sohbet Mekani

22 / 100

Her insanın kendini rahat hissettiği bir mekanı vardır. Bazı insanlar evlerinde bazı insanlar cafelerde bazı insanlar yeşil alanlarda bazı insanlar deniz kenarında, Mekan çeşitlerini daha çok artırıtabilir. buradan hareketle insan nerde huzuru arıyorsa oraya gider. Bizde bu yazımızda sohbet mekanlarına değinecez.

Mobil sohbet mekani olarak insanların daha çok telefonlarından bir uygulama yardımıyla girmiş oldukları aslında sohbet siteleridir. Bu sohbet siterlerinde hem zaman öldürmekte hemde arkadaş ya da partner aramaktadır. Burda söz konusu amaç ne olursa olsun sonuç sohbet mekanlarının o kişiye iyi gelmesidir ya da ona huzur v mutluluk vermesidir. Bu yüzden de insanlar ellerinde taşıdıkları küçük ama içine dünya sığdırılan mobil cihazlarla istedikleri zaman istedikleri yerde mobil sohbet mekanlarına takılabilmektedir.

yazi arasi

Bu durumu hor görenler olabilir. ama bireyselleşen dünyada bunu hor görmek kanımca pek mantıklı gelmiyor. Nasıl şiir, roman, sinema vb şeyler sizlere iyi geliyorsa sohbet sunucularıda bu insanlara iyi gelmektedir. Zevkler ve renkler taruşılmaz sözü bu durum için kullanmak mantıklıdır. İnsan neyden zevka aslıyorsa onu yapar nerde bulunmaktan hoşlanıyorsa orada bulunur. Bu insanlar da mobil sohbet mekani larında bulunmaktan mutlulularsa saygı duyamktan başka elimizden bir şey gelmez.

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir