Mynet Sohbet

88 / 100

Mynet Sohbet Odaları – Eski Mynet Chat – Mynet Evli Sohbet – Mynet Görüntülü Sohbet

Mynet sohbet Odaları; eskiden beri sohbet chat tutkunlarının sohbet ihtiyacını ücretsiz olarak karşılayan bir yazılı sohbet sitesi olarak faaliyetlerini uzun bir süre sürdürdü. Bu hizmeti sürdüren site daha sonra proje değişikliği nedeniyle başka kulvarlara yönelince Mynet Sohbet kullanıcıları bu değişiklikten dolayı oldukça muzdarip oldu ve bu kullanıcılar dağılma sürecine girdi. Bir çoğu farklı sitelere girerek sohbet ihtiyacını buralarda karşılamaya çalıştılar, bazıları da Mynet Sohbet sitesinin habersizce yaptığı bu proje değişikliği nedeniyle küserek kendi kabuklarına çekilip, sanal sohbet sitelerini bıraktılar.

yazi arasi
Mynet Sohbet Odalarına Girmek İçin Resme Tıkla

Elbette kullanıcılar bana göre düşünce ve konumlarında oldukça haklılardı. Çünkü yüzlerce kullanıcıya sahip bir mynet sohbet sitesini, kullanıcıların görüş ve fikirlerini almadan kapatmak, insanları dımdızlak ortada bırakmak son derece bencil ve ayıp bir davranış olarak google’nin arşivlerinde kötü bir hatıra olarak kalmıştır. Sadece sohbet siteleri değil, herhangi bir site, oraya giren kullanıcılara mal olmuştur ve asıl hak sahipleri onlardır.

Olaya bu açıdan baktığımızda Starsohbet.Net sitemiz; yapacağı her eylemden, alacağı her karardan mutlaka kendi kemikleşmiş kullanıcılarını haberdar ederek büyük bir Ahlaki olgunluk göstermektedir. Asıl olan ve olması gereken de bu değil midir? Bu aynen şu olaya benziyor; güzel bir lokanta açmışsın, yemeklerin çok güzel, müşterinin damak tadına hitap ediyorsun, hatırı sayılır bir müşteri kitlesi lokantana her gün gelip yemek yiyor. Sen aniden lokantayı kapatıp müşterilerin hatır ve gönüllerini hiçe sayıyorsun! Akıl ve izandan uzak son derece çirkin ve ayıp bir hareket.

Eski Mynet  Kültürünü Yeniden Canlandırdık

Starsohbet.Net ailesi olarak bizler de mynet chat kullanıcılarının bu durumuna gerçekten çok üzüldük. Proje sorumlumuz by Linux’un talimatı ile tek tek bütün mynet sohbet tutkunlarına ulaştık, ulaşamadıklarımıza mesaj bıraktık. Eski mynet sohbet kültürünü yeniden canlandırdığımızı, artık hiç bir sohbet aşığının mağdur olmayacağını, alt yapı çalışmalarımızı bitirdiğimizi uygun bir dille kendilerine anlattık. Kullanıcıların bir çoğunu ikna etmeyi başardık. Artık eski mynet chat tutkunları yeniden eski parlak ve şaşalı günlerine geri döndüler, şu anda starsohbet.net sohbet odaları içerisinde eski günleri yad etmektedirler. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden gelen mynet tutkunları neşe içerisinde sohbet etmeye başladılar.

 

, ,

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir