Ortam Sohbet

Ortam Sohbet Odalarında Chat Keyfi

Ortam Sohbet sitemiz; siz değerli chat seven kardeşlerimiz için nihayet yayın hayatına başladı. Bir ortamın kalitesi, mekandaki eşya ve objelerin yerleşim durumu, içeride bulunan insanların hal ve davranışları ile ölçülebilir. Ortamın ışıklandırmasından tutun da, havalandırmasına kadar her şeye dikkat edilmelidir. Yani kısaca bulunulan ortam, o mekanın sahibi hakkında sizlere ipuçları verir. Peki bu kadar girizgahtan sonra konumuza devam edelim sevgili dostlar.

Kaliteli Ortam Sohbet Sitesi

İlk sorumuz geliyor, kaliteli bir sohbet ortamı nasıl olmalıdır? Bir sohbet sitesinin kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?. Uzun yıllarını sitelerde, chat odalarında, forumlarda geçirmiş biri olarak hemen cevaplayayım. Bir ortam sohbet veya chat sitesinin vitrini ana sayfadır. Eğer sitenin ana sayfası mobil cihazlara uyumlu ise, derli toplu ise, düzenli içerik giriliyorsa, girilen içerikler kaliteli ve okumaya değer ise o site kalitelidir. Fakat daha kriterlerimiz henüz bitmedi. Hemen site ana sayfasından chat odalarına giriyoruz.

Ortam sohbet
Ortam sohbet

İçeriye girer girmez selamımızı verdik, site yöneticilerinin ve kullanıcılarının tepki ve yazışmalarını dikkatle takip ediyoruz. Sizi güzel bir şekilde karşılamış ve hal hatırınızı sormuşlarsa, yapılan yazışmalar ve şakalar Ahlak ve görgü kuralları çerçevesinde ise buraya on üzerinden on puan veriyoruz. Elbette burada Starsohbet.NeT sitemizi övmemizi gerektiren bir şey yok. Sohbet odalarımıza girdiğinizde Linux’un sevecen ve heyecanlı yaklaşımını, moderatörümüz KaRa’nın babacan tavırlarını, MaRs ve diğer yöneticilerin gülen yüzünü her daim hissedeceksiniz. Hemen aşağıdaki resme tıklamak suretiyle iddialarımı canlı olarak müşahede edebilirsiniz.

Seviyeli Chat Sohbet Ortamı

Son yıllarda seviyeli sohbet ortamı sunacağını taahhüt eden onlarca irili ufaklı chat sitesi açılmış bulunmakta. Eski Chat ve İRC kültüründen bihaber yeni yetme çocuklar rüştlerini ispat etmek için kollarını sıvamışlar. Büyük bir hevesle açtıkları sohbet sitesine bir anda user (kullanıcı) yığılacağını zanneden bu ahmaklar tayfası, botlarla baş başa kalınca sudan çıkmış balık gibi çırpınmaya başlamaktadır. Bir müddet sonra başka sohbet sitelerinden kullanıcı aşırmak maksadıyla reklam kokan hareketlere başvurmaktadırlar. Tıpkı dün sitemize gelerek Alemdesin.Net sitesinin reklamını yapan aciz adam örneğinde olduğu gibi.

Emek Verilmeden Yemek Yenmez, Ortam Güzel Olmazsa Chat Yapılmaz!

Emeğe saygısı olmayan, başkasının hak ve hukukuna riayet etmeyen bu tayfaya bir çift sözüm var. Güzel kardeşim site açmakla bu işler hemen öyle zannettiğin gibi olmuyor. Site ana sayfana sohbet veya chat ile alakalı özgün makaleler gireceksin, bu işte tecrübeli insanların görüş ve fikirlerinden faydalanacaksın. Gerekirse para ile reklam vereceksin. Üzülerek ifade etmeliyim ki; toplumdaki kokuşmuşluk ve dejenerasyon hayatımızın her alanına sirayet etmiş bir ur gibi, sohbet sitelerine de bulaşmıştır. Ortamın “O”sun dan anlamayan, biz ortam yaptığımız sırasında havada bir su buharı olan veya yerlerde sürünen bu yeni yetme çocuklar ortam yaptığını zannediyor. Aman sevsinler sizi.

Ortam Sohbet İle Alakalı Diğer Konu Başlıklarımız

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

3 thoughts on “Ortam Sohbet

 • 3 Nisan 2020 tarihinde, saat 14:29
  Permalink

  GuzeL bir sohbet ortami basarilarinizin devamini dilerimm Chat yapmanin tam zamani corona virus varken guzel bi secenek.d

  Yanıtla
 • 3 Nisan 2020 tarihinde, saat 14:29
  Permalink

  Emeğinize yüreğinize sağlık başarılar dilerim.

  Yanıtla
 • 4 Nisan 2020 tarihinde, saat 00:24
  Permalink

  Gercekden kaliteli ve düzgün paylasimlariniz icin tsk ederim starsohbet sohbet odalarini acildigindan buyana takip etmekdeyim , samimi ve sicak bir ortama sahip bir sohbet odasi , bu türlü faydali yazilarinizin paylasimlarinin devamini dileriz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir