Samimi Sohbet Et

Samimi Sohbet Etmek İstiyorsan Doğru Adrestesin

Samimi sohbet et odalarına hoş geldiniz. İçten ve samimi dostlukların yaşandığı mobil uyumlu chat odaları hizmete açıldı. Kimileri doğada güzelliğin olamayacağını, kimileri sanattaki güzelliğin doğadaki güzellikten üstün olduğunu, kimileri doğada güzelliğin var olduğunu, ancak, bunun sanatın gelişmesi ile fark edilebildiğini belirtmişlerdir. Şimdi şu sorular sorulabilir: Doğada karşılaştığımız güzellik ile sanat eserlerindeki güzellikler birbirleriyle örtüşen güzellikler midir? Samimi sohbet et olarak sizlere bu şekilde bir yol çizebiliriz.

Acaba doğada güzel olarak nitelediğimiz bir varlık, bir sanat eseri haline gelince, doğada güzel olduğu için yine güzelliğini sürdürür mü? Yine doğada çirkin diye nitelediğimiz bir varlık, sanat eseri haline gelince, bu yine çirkin olmakta devam eder mi? Doğada bulduğumuz güzellik ile sanatta bulduğumuz güzellik arasında bir örtüşme yoktur. Eğer olsaydı, doğada güzel bulduğumuz bir şeyin sanatta da zorunlu olarak güzel olması, yine doğada çirkin bulduğumuz bir şeyin de sanatta aynı şekilde çirkin olması gerekirdi.

Star Sohbet Odaları Sayesinde Dert, Neşe ve Hayata Dair Her Şeyi Paylaşabilirsiniz. Samimi Sohbet

Samimi Sohbet et mek bir şeyler paylaşmak, dertleşmek hemen hemen her insan son derece önemlidir. Çünkü insan içindekileri genellikle tutamaz. Tutamadığı içinse de bunu hemen bir başkası ile paylaşmak ister. İster normal çevresinde olsun ister sana sohbet odalarında olsun insan daima içindekileri anlatmaya çalışır. Ve genellikle sanal alemde yapılan paylaşımlar pek doğru değildir.

Samimi sohbet et
Samimi sohbet et

Daha çok dikkat çeken sohbetler yapılarak bazı kesimler ilgi çekmek ister. Bundan dolayı sanaldaki sohbet muhbabbet ya da chat biraz gerçekten uzaktır. Oysa StarSohbet olarak sohbet yerimizideki insanlarda ve sohbette son derece samimidirler. Bir çok sohbet sitesine baktığımızda samimiyetten uzak, kısır yazışmaların yapıldığı sohbet ortamlarına mutlaka rastlamışsınızdır.

Sohbet sitelerine giren bir çok insanın genel profili böyledir. Kişi gerçek hayatta ya iş yerindeki amiri ile ya da evde hanımıyla, veya eşiyle tartışmıştır. Bu duygu ve düşünceler ışığında hemen bir sohbet sitesine girerek hezeyanlarını kusmaya başlar. Çünkü karşısında ona cevap verebilecek veya sesli olarak bağıracak kimse yoktur. Bu ruh halindeki kişilerin amacı tamamen stresini atmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.