Sohbet 32 Net

Sohbet 32 Net Chat Odaları

Sohbet 32 Net Sitemize hoş geldiniz, hoşluklar getirdiniz sevgili arkadaşlarım. Siz hoş geldikçe bizler sizleri hep hoş buluyoruz, çünkü boş gelişler, boş muhabbetler artık bizi sıkmaya başladı. Nereden çıktı bu sohbet 32.net dediğinizi duyar gibiyim. Hemen anlatayım, bizim yakın arkadaşlardan birisi puslu bir sonbahar günü kanepede içi geçmiş bir şekilde uyuklarken bir rüya görmüş. Rüyasında 32 Ak saçlı insanın, 32 adet ev inşa ettiğini görmüş, yanlarına gidip kolay gelsin siz ne yapıyorsunuz diye sorduğunda, adamlar bunu yakalayıp, 32 metre derinliğinde bir kuyuya atmışlar ve o korku ve irkilmeyle sıçrayıp uykusundan uyanmış. Bu sayının bir kerameti olduğunu düşünerek Sohbet 32 NeT sohbet odalarını açmış.

yazi arasi
sohbet32.Net sohbet odalarına giriş yapmak için hemen üstteki resmi tıklayın lütfen.

Sitemizden biraz bahsetmek istiyorum. Bundan yaklaşık 32 sene önce irc chat olayları daha yeni yeni dillenmeye başladığında, pireler berber iken, develer tellal iken, ben babamın beşiğini tıngır mıngır sallar iken, bırakın chatı iki lafın belini kıracak insan bulamıyorken veya kimse tarafından tam olarak bilinmediği dönemlerde, ilk chat sohbet deneyimini bizler Sohbet32.Net sitemiz ile yaptık. O günden bu güne kadar bu sitenin bizim için önem ve anlamı büyüktür. Bu yüzden Starsohbet.Net sitemizin alt kadrosunda yayın hayatına devam etmektedir.

Sohbet 32 Net sohbet odalarımıza giren tipler çok enteresandır, sohbet odasında yazdıkları ile şahısları veya toplulukları etki altına alma gücü ve yeteneğine sahiptirler. Bir bakıma yazılı chat konusunda uzmandırlar. Açtıkları konular hep dikkat çekici olmuştur. Fakat bu konuları paylaşırken esneklik ve tolerans göstermedikleri için başka kullanıcıların müdahalesi ile bazen moralleri alt üst olabiliyor.

Neden Sohbet 32 Net?

Bizler bu rakamı gelişi güzel seçmedik, İslam dininde 32 farz vardır, ağzınızdaki dişin sayısıdır, Isparta ilimizin plaka kodudur, buram buram gül kokar, sohbet kokar chat kokar. Belçikanın alan kodudur, bitmiş bir takvim yaprağı değildir ama, 32.Gün isminde rahmetli Mehmet Ali BİRAND’ın sunduğu programın adıdır. Yine rahmetli Süleyman DEMİREL’in kurduğu hükumetlerden 32. Türkiye Cumhuriyeti Hükumetinin adıdır. Senelerdir kullandığım windows işletim sisteminin  Bit sayısıdır. Matematik yönünden de önemli sayılardan biridir. 32’nin 2’nin 5’inci çarpanı olması hasebiyle matematikçilerin ilgisini çekmiştir.  2 kere 2 eşittir 4, 2 kere 4 eşittir 8, iki kere 8 eşittir 16, iki kere 16 eşittir 32.

Evet sevgili okurlar fazla da kendimizi kasmadan yazalım, gördüğünüz gibi sohbet32.Net adını koyarken, 32 rakamını tesadüf olarak seçmedik. Uzun araştırmalar sonucunda bu rakamın gücünü hissettik. Sohbet32.Net sitemize gelen kullanıcıların büyük çoğunluğu 32 yaş ve üzeri kullanıcılardır. Bu gün ayın 30’u Mayıs ayından 2 gün alsak olur 32 gün, biraz saçma oldu. Şu mübarek günde oruç kafama vurmuşken nereden takıldım bu sohbet32.Net konusuna ve 32 rakamına. Sigara içememenin verdiği bir uyuşukluk var kafamda. Oruç ağız burada 32 rakamı hakkında kehanetlerde bulunamayacağım, kimse kusura bakmasın.

 

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir