Sohbet Odaları İsimleri

Sohbet Odaları İsimleri ve Girilecek Sohbet Odaları

Sohbet odaları isimleri hangileridir? Hangi sohbet odaları güvenlidir? Hangilerine girmemek gerekli? Sohbet odaları isimleri gerçekten ismiyle müsemma mı ona bir bakmak lazım. Türkiye’de en çok tercih edilen, kullanıcıların sıklıkla girdiği sohbet odalarını siz sevgili okurlarım için araştırdım. Sizlerin de bu konuda görüş ve fikirleriniz olursa lütfen konu altından yorum olarak belirtmekten çekinmeyin. Google arama motoruna Sohbet yazdım ve enter tuşuna bastım. İlk çıkan sitemiz; Sohbet odaları isimleri makalemizden çarpıcı başlıklar.

 

yazi arasi
sohbet yazi arasi

BİZİMMEKAN COM

Mekan bizim sohbet bizim sloganıyla irc chat dünyasında kaliteli bir sohbet ortamı sunmak amacıyla açılmış bir sitedir. Biraz sohbet etmek maksadıyla girdiğimde, hemen özel pencerelerimin dolduğunu gördüm, içeride çok curcuna var, iki satır yazamıyorsunuz. Bana çok karışık geldi ama sizi bilemem.

SOHBETCİ COM

Bu site de aynı yukarıdaki gibi tam bir curcuna hakim, kimin ne yaptığı belli değil. Seviyeden, sevgiden, dostluktan, kardeşlikten söz edilmesi mümkün değil. Adına aldanıp ta tüm sohbetçiler burada diye sakın düşünmeyin. İpten kazıktan kurtulmuş ne kadar abaza varsa hepsi burada toplanmış vaziyette.

ZURNA NET

Zurna.Net çok eski ve köklü bir site, geleneklerine son derece bağlı, sohbet ortamına gelen kişiler de son derece kaliteli kişiler sohbet etmeniz için tavsiye edebilirim.

GEVEZE ORG

Tüm gevezeleri bir araya topladığını beyan eden bir site. Fakat bu site hakkında ortaya atılan iddialar ayyuka çıkmış durumda. Bazı olaylar nedeniyle mahkemelik olmuş, Adli Mercilerin takibinde olduğu söylenen bir site. Son derece karanlık tiplerin geldiği bu site gençler, kadınlar ve kızlar için son derece güvensiz bir site. Sakın buraya girip te yahu sen bizi uyarmamıştın, bak başımıza şu haller geldi diye sonradan bana hayıflanmayın.

Sitede bulunan kişilere sana yetki vereceğiz diyerek para alıyorlarmış, parayı aldıktan sonra da yetki falan vermiyorlarmış. Bu konu hakkında google arama motoruna geveze org hakkında şikayetler derseniz, karşınıza onlarca mağdur insanın yaşadığı dram çıkacaktır. Site sahiplerinden Taner ve Eternity’nin insanların sırtından yüklü miktarda para kazandıkları her tarafta dillendirilmektedir. Bunlardan en çarpıcı olanı şu sitede yer almaktadır. http://sahtekargevezeorg.blogspot.com/

TAMSOHBET COM

Tam sohbet veya yarım sohbet, siz kimsiniz de yarım olan sohbeti tamamlıyorsunuz? Sakın sitenin adına aldanıp ta burada sohbet etmeye çalışmayın. Bu sitenin de yukarıdaki Geveze.OrG sitesinden hiç bir farkı yoktur. Bu site yarım akıllıların tezgahlayıp adını da tam sohbet koyduğu bir sitedir. Bünyesinde hem islami sohbet kelimesini, hem de cinsel anahtar kelimelerini barındırmaktadır. İkiyüzlülüğün, riyakarlığın, yalanın, dalaverenin kol gezdiği bu siteden uzak durmanız menfaatinizedir. Bre Ahmaklar sürüsü nasıl olur da aynı sitede hem islami sohbet hem cinsel sohbet barınıyor? İnsanda biraz utanma, ar, şeref, namus, haysiyet olur. Sizi ALLAH’a havale ediyorum.

KALBİM NET

Geveze ve tamsohbet ile aynı kaptan yiyip, aynı kenefe pisleyenler tayfasındandır. Yukarıdaki bu iki siteden hiç bir farkı yoktur. Sahibi Eternity denilen şahsı zaten geveze org sitesinden tanıyorsunuz. Fazla bir şey söylemeye gerek yok.

Sevgili okuyucular; girilmemesi gereken sohbet odaları isimleri az çok kafanıza yerleşmiş olmalı, siz Starsohbet.Net sitesinden bir yere ayrılmayın. Bir aklımız da sizde kalmasın inşallah. Bir başka makalede görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalınız.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

One thought on “Sohbet Odaları İsimleri

  • 14 Mayıs 2020 tarihinde, saat 21:08
    Permalink

    Kalite kokan bi ortam proffesyonel calismalariniz var tskler bize bu sohbet ortamini sagladiginiz icin esen kalin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.