Star Chat

Star Chat Nedir?

StarChat | Türkiye’de şu anda sohbet sevenlerin en çok rağbet ettiği, en revaçta olan grup sohbet odalarında çevrim içi eğlence yapmanın adıdır. Star Chat sohbet odalarımızda gündemdeki en popüler müzikleri dinleyebilir, oyun ve eğlence kanallarımızda bilgi ve kültür seviyeni ölçebilirsin. Star Chat uygulamamıza bilgisayar, laptop veya Akıllı Mobil Telefonlarla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hayır ben bunları da yapmam diyorsanız https://www.starsohbet.net ana sayfamızdaki uygulamayı indir butonuna tıklamak suretiyle uygulamamızı indirerek star chat ağımıza katılmış olursunuz.

StarChat Uygulaması Nedir?

Star chat uygulamasını ilk olarak Türkiye’ye biz getirdik ve tanıttık. Bu uygulama sayesinde ister yazılı, ister görüntülü sohbet yapma imkanına sahip olacaksınız. Şu anda piyasada Star Chat naralarıyla dolaşan ne idüğü belirsiz aslı astarı olmayan sitelere kesinlikle itibar etmeyiniz. Star sohbet uygulaması sadece ve gerçek olarak sitemizde icra edilmektedir. Sohbetin, müziğin ve eğlencenin en star hali Starsohbet.Net adresimizde yaşanmaktadır.

yazi arasi
sohbet yazi arasi

StarChat Dolandırıcılarına Aman Dikkat!

Sitemizin adını kullanarak insanları dolandırmaya çalışan bu ve benzeri oluşumlar hakkında gerekli ihbar ve şikayetler ilgili merciilere yapılmıştır. Çünkü bir çok insan iyi niyetinin esiri olarak kredi kartı bilgilerini bu hokkabazlara kaptırmış ve sonuçta kendilerinden habersiz büyük meblağlarda alış veriş yapıldığı yönünde şikayetler had safhaya ulaşmıştır. Eski ve köklü bir kuruluş olan Starsohbet.Net sitemiz kullanıcılardan bırakın kredi kartı bilgilerini, gerçek adını soyadını dahi sormamaktadır.

Taklitlerimizden ve İsim Olarak Bize Benzeyenlerden Sakının

Google kulvarlarında Star Chat adını kullanarak kendine yurt ve mesken tutmaya çalışan üç kağıtçı tayfasıyla hiç bir organik bağımız bulunmamakla birlikte, bunların ipliğini pazara çıkartmak için tüm gücümüzle de çalışmaktayız. Ayrıca ne olduğunu tam olarak anlamadığınız, içeriğinden haberdar olmadığınız uygulamaları kesinlikle telefonunuza indirmeyin ve kullanmayın. Çünkü yüklenilen bazı uygulamalar sizden habersiz arka planda çalışıp, kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşabiliyor.

Her Uygulamayı Telefonunuza İndirmeyin, Her Sakallıyı Hacı Amca Zannetmeyin

Çok enteresandır telefonunuzu koruduğu iddia edilen bazı virüs programları banka bilgilerinizi anında çalabiliyor. Bu yüzden diyoruz ki star sohbet odaları bir markadır, sohbetin en star ve koyu hali yalnızca sitemizde yaşanır. Star sohbet odalarımızda dünyanın her yerinden insanlarla temas kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şeyleri yukarıda izah ettik, tekrar tekrar temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp bunları söylemenin bir mantığı yok. İstediğin sohbet odasını seçip, oradaki insanlarla özgürce chat yapabilirsiniz. Farklı diller konuşulan sohbet odalarımız mevcuttur, ister Almanca, isterse İngilizce konuşun.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

5 thoughts on “Star Chat

 • 21 Mayıs 2020 tarihinde, saat 15:19
  Permalink

  Starsohbet sohbet odalarinda bulunmaktan ve sizlerin yapmis oldugu guncel makalelerinizi takip etmekden gercekden cok mutluyum , kaliteli ve seviyeli sohbet denildigi zaman bence starsohbet en basta yer almali diye dusunuyorum , herkese önere bilcegim bir sohbet platformu herkezin katilmasini siddetle öneriyorum .

  Yanıtla
 • 21 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:45
  Permalink

  http://Www.Starsohbet.net guzel bir Ortam olusturdu bizlere bu ortami sagliyanlara tsk ediorum muhtesem bir chat ortami emeginjze saglik tum ekibinize saygilar.

  Yanıtla
 • 21 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:49
  Permalink

  Starsohbet kurucusundan tutun tüm görevli hatta görevli olmayan arkadaşlara kadar herkes çok samimi ve içten. Burada olmaktan çok mutluyum. Herkese önerebiliceğim tek yer diyebilirim. Ben çok memnunum sizlerinde memnun kalacağınızdan eminim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.