Starsohbet Odaları Traskim.Com

Starsohbet Odaları Traskim.Com, Star sohbet odaları kelimesini bir dervişin, ağaç gölgesinde zikir çekmesi gibi gibi ağzından düşürmüyor. Sabah starsohbet, akşam star sohbet ile yatıp kalkan meczupları buradan alkışlıyorum. Gece uyurken üstündeki yorganın açılması ve kıçının açıkta kalarak üşümesi neticesinde rüyasında star sohbet sitesini görerek aniden korkarak sıçrayıp uyanan zerzevat!

Artık kafandaki yıldızları, starları ve sohbetleri silmenin sence zamanı gelmedi mi? Hayırdır güzel kardeşim bu starsohbet sevdan nereden geliyor? Yoksa eski şaşalı günlerinin özlemini mi çekiyorsun? Madem çok özlüyorsun, gel bünyemize katıl, ihtişamlı günlerine geri dön. Esrar çekmiş deliler gibi çöllerde starsohbet diye dolaşmanın hiç bir mantığı yok. Sen zaten uzaktan küfür etmekten, sataşmaktan başka bir şey yapamazsın. Azıcık delikanlı olmayı dene. Başkalarının site isimlerine makalelerinde ve etiketlerinde yer vereceğine azıcık siten için çalış, çünkü siteni b..k götürüyor.

Traskim Com Sohbet Sitesi Taklit ve Özenti Sanatında Sınır Tanımıyor

Starsohbet Odaları Traskim.Com, Evet sevgili okuyucular, Traskim com sitesi bir zamanlar bizdeydi ve ismi önemli değil bir şahsa sattık, pişman olduk ama iş işten geçti. Fakat adamın bir küfürbaz haramzade olduğunu anladığımızda iş işten geçmişti. Şimdi ise starsohbet sitemize özenmiş ki dilinden düşürmüyor. Madem sitemizi çok beğeniyorsun, 5000 TL hesabıma gönder, hemen siteyi üzerine devredeyim sen de kurtul ben de kurtulayım. Evet sevgili okuyucular; bazı kişiler çocukluk döneminde sevgi, saygı, ilgi görmedikleri için yukarıdaki sitenin sahibi gibi narsist bir kişilikte olabilirler. Bunlar sıkışınca küfür ve yalana başvurmaktan hiç çekinmezler.

Starsohbet odalari traskim.com
Starsohbet odaları traskim.com

Traskim Com Başkalarına Saygılı Olun

Daha şefkatli bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız, diğer insanların nasıl hissettiğini düşünmek için daha fazla zaman harcamanız gerekir. Etrafınızdaki insanların belirli bir duruma nasıl tepki verdiğini ya da sadece kapıdan yürürken nasıl hissettiklerini görmek için uyanık olun. İlgilenen insanlar başkalarının ruh hallerine uyum sağlar ve birisinin ne zaman üzgün veya üzgün hissettiğini söyleyebilir ve bu konuda bir şeyler yapmak için önlemler alabilir. Bir dahaki sefere başka insanlarla birlikteyken, ister sınıfta olun ister arkadaşlarınızla takılın, belirli bir durumda nasıl hissettiklerine dikkat edin.

  • Kendini düşünen veya sadece kendilerini önemseyen insanlar için yukarıda bir örnek sunmaya çalıştık, bu gibi insanlar diğer insanların üzülmesine neden olsalar bile bunu asla umursamazlar.
  • Amaçlarına ulaşıncaya kadar size abi, amca, dayı, teyze diyen bu tipler; “Köprüyü Geçene Kadar Eşşeğe Dayı” demeyi kendilerine prensip edinmişlerdir. Köprüyü geçtikten sonra hiç acımadan sizi ırmağa atabilirler. Aman dostlarım bu tür kişilerden uzak durun da, ne köprüden geçin, ne size dayı denilsin. Sohbet odaları baş katibi olarak kanayan bir yaraya daha parmak basmaya çalıştık. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davur zurna az diyoruz ve başka bir makalede inşallah görüşmek ümidiyle.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir