Tam Sohbet Chat Odaları

Tam sohbet Chat Odaları Hizmete Açıldı

Tam sohbet chat odaları, tam tam davullarının çaldığı bir dönemde açılarak faaliyete girdi. Kendine bir arkadaş veya sevgili bulamadın mı? Çok mu çirkin hissediyorsun? Sevgilinden darbe mi yedin? Vah yazık, vah günah..Gel güzel kardeşim Tamsohbet.com odalarımızda derdine derman, yarana merhem olalım. Tam da sana göre bir sohbet odası düzenledik. Odalarımız çok ferah ve hoş, haydi sende koş, muhabbetin keyfiyle coş….

Tam Sohbet chat odaları açıldı açılmasına ama;  tam da Corona hastalığı nedeniyle kendisini idam sehpasında hissedenlerin, bağışıklık kazanmak için herkesin bu salgın hastalıkla yüzleşmesi gerektiğinin, ölen ölsün kalan kalsın diye çığırtkanlık yapanların türediği bir zamana denk geldi. Tam bir olgunluk ve refah seviyesine yükselmek istiyorsan, tamsohbet odalarında yerini ayırt malısın sevgili kardeşim.

Tam sohbet chat odaları; kendini yarım hissedenlerin, eksik kaldım diye hayıflananların, işsizlere iş, dişsizlere diş umudu vadeden. Evde kalmış kızlara koca, imanı tam olmayanlara hoca, milletin aklıyla dalga geçen sohbet sitelerine alternatif olmak için açılmış bir star sohbet sitesidir.

Tam Sohbet Chat Odaları veya Yarım Sohbet

Tamsohbet nedir? Yarım Sohbet Nedir? Öncelikle bunları biraz anlamak lazım sevgili dostlar. Tamsohbet; tarafların karşılıklı istek ve fikirlerini tam olarak belirtip temennilerde bulunduğu bir sohbet türüdür. Yarım sohbet ise dert ve sıkıntıların, düşüncelerin tam olarak ifade edilemediği eksik bir sohbet türüdür. İnsanların meramlarını anlatabilmeleri için beyninden geçen düşünceleri tam olarak aktarmaları elzemdir. Çünkü yarım yamalak bir konuşmayla hiç kimse seni tam olarak anlayamaz.

Tam sohbet chat odalari
Tam sohbet chat odaları

Bir doktor karşısında veya bir Hakim karşısında olayı tüm detaylarıyla anlatman lazım ki, Doktor ona göre bir tedavi şekli seçsin ve reçete yazsın. Güzel kardeşim kıçında basur çıkmış, sen Doktora karnım ağrıyor dersen doktor nereden bilsin sende basur var? Aynı şekilde Hakim karşısındasın olayı tam çıplaklığıyla ve akıcı bir Türkçe ile anlatman lazım ki, Hakim de o yönde kanaat kullansın ve karar versin. Benden size tavsiye yapacağınız her işi tam yapın, eksik yapmayın. Eğer her meseleyi eksik ölçüp tartarsanız, hem gündelik hayatta, hem de starsohbet bünyesinde yayın hayatına devam eden tamsohbet.com odalarında eksik kalırsınız.

Tam Sohbet Odaları Emek Hırsızlığından Bahsediyor

Tamsohbet.com sitesi başka sitelerin isimlerini kendi sayfasında yayımlamasına, onları etiket olarak eklemesine rağmen aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sitesinde sağ tık yapmayı yasaklamış ve “Emek Hırsızlığı Yapma” şeklinde uyarı vermektedir. İkiyüzlülüğün, alçaklığın ve milletin aklıyla dalga geçmenin en güzel örneklerinden birisini vermektedir.

Tam Sohbet Odaları
Tam Sohbet Odaları

Millete emek hırsızlığı yapma şeklinde nasihat vermeden önce kendin yapmayacaksın ki, sözlerin bir anlam ifade etsin. Neyse güzel kardeşlerim her türlü alavere ve dalavere ile milletin kanını emen bu sülük tayfasının sitesinden nasıl içerik çalınır onu size izah edeyim. Site ana sayfasını açıyorsunuz, www.tamsohbet.com adresin hemen başına view-source: yazıyorsunuz, yani şu şekilde oluyor, view-source: www.tamsohbet.com enter tuşuna basıyorsunuz ve kaynaktasınız, kaynaktan istediğiniz konuyu kopyalayıp alabilirsiniz. Bakınız aşağıda örnek.

Kaynak
Kaynak

 

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.