Yeni Sohbet Odaları

Yeni Sohbet Odaları Starsohbet.Net Farkıyla Yeniden Sizlerle

Yeni Sohbet Odaları; bu alemde boy gösteren, google sokaklarını süsleyen yüzlerce site sahibinin katılımıyla starsohbet.net bünyesinde yeniden açıldı. Her ne kadar sohbet odaları yeni olsa da, dostlarımız çok eski; kıramayacağımız, bükemeyeceğimiz çok sağlam dostlarımız var, köklerimiz çok derinde, dostluklarımız kavi. Sağolsun dostlarımız davetimize icabet ettiler ve açılışa katıldılar. Bu alemde yeni bir sohbet mekanı açılırken, benzer işi yapan diğer mekan sahiplerine haber verilir, onlar da açılışa katılırlar. Bu alemin raconu budur, böyle gelmiş, böyle devam edecektir.

Yeni Sohbet Odaları Açılışına Katılımlar Memnuniyet Verici

Yeni Sohbet odaları açılışımıza İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illerden büyük bir katılım olduğu gözlenmiştir. Çünkü sohbet mekanımızın yeni olduğuna bakmayın, sahipleri eski ve ağır insanlardır. Bu alemde tanınan ve bilinen şahıslardır. Sohbet odalarımızın ismi yeni olsada, dostlarımız ve dostluklarımız eskidir, temellerimiz sağlamdır.  Çünkü bazı hasletler eskimez, tıpkı dostluğun, kardeşliğin eskimediği gibi. Ama arkadaşlık öyle değil, arkadaş iyi günde vardır, kötü günde toz olur gider. Aslında bizler yukarıda da dediğim gibi sadece sohbet odalarımızı yeniliyoruz, dost ve kardeşlerimizin daha nezih bir mekanda chat yapabilmesi adına bir nevi yenileme, tadilat, boya, badana gibi düşünebilirsiniz.

yazi arasi
sohbet yazi arasi

Neler Eskir, Neler Eskimez ?

O artık sizlerin tahayyül gücünüze kalmış bir şeydir. Çünkü eskiyen bir şeyi ne kadar kullanabilirsiniz, örneğin bir pantolon; kaç yerine yama vurup giyebilirsin ki? Gerçi şimdi yama işi de kalmadı. Ben hiç yamalı pantolon giyeni de görmedim, fakat biz eskiden çocukluğumuzda yamalı pantolon çok giyerdik. Şimdi yeni nesil bir giydiğini bir daha giymiyor. Neyse pantolonu bir kenara bırakalım konumuza devam edelim. Yeni muhabbet odaları olarak sizlerden beklentimiz, sizleri daha aktif olarak buralarda görmektir. Yani bir gün gelip 5 gün gelmezseniz simalarınız gözümüzde eskimeye başlar ve sizleri yavaş yavaş unuturuz. İşte bu yüzden kalıcı dostlukların devamı için lütfen yüzlerimizi eskitmeyelim varsın odalarımız yeni olsun.

Sohbet Odaları İle Eski Mynet Sohbet Kültürü Yeniden Hayat Buldu

Yeni chat odaları açılışını duyarak teşrifleriyle bizlere onur veren tüm yerli ve yabancı dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni sohbet odalarımızda eski mynet sohbet kültürü yeniden canlandırılmıştır, çünkü sizlerin de bildiği gibi bu kültürü ilk ortaya çıkaran ve hayata geçiren yine bizlerdik. Fakat daha sonradan bu mynet sohbet adı altında yeni yetme zibidiler bir çok oluşumla site açmaya başladılar. Bunların hiç birisine itibar etmeyin, bu dalkavuklar zümresi ayrık otu gibi her yerden karşımıza çıkmaktadırlar. Fakat bunlar daha henüz anne karnından dünyaya dühul etmediği zamanlarda bizler yeni sohbet odaları açmış ve eskitmeye başlamıştık.

KaRa

Yazarımız; Uzun yıllar Jandarma Teşkilatında Uzman Jandarma olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. Başta sohbet siteleri olmak üzere farklı kulvarlardaki sitelere makale ve seo desteği sağlamaktadır. İkiyüzlülüğe, nankörlüğe ve yalana tahammülü yoktur.

One thought on “Yeni Sohbet Odaları

  • 22 Mayıs 2020 tarihinde, saat 18:23
    Permalink

    Yep yeni bir yüzüyle ve profosyonel calismalariyla sohbet odalarina bomba gibi giris yapan starsohbet sohbet platformlarina basarilar diler ve kalite ve seviyenin ayni sekilde ilerlemenisi umariz , Basarilar

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.